Jesteśmy cenionym producentem okien PCV oraz drzwi wejściowych, rolet zewnętrznych i stolarki aluminiowej.

Drzwi i okna plastikowe oraz zróżnicowane wyroby z zakresu stolarki aluminiowej cieszą się dziś coraz większym zainteresowaniem wśród osób, dla których najwyższa jakość produktu jest równie istotna jak jego elegancki, oryginalny wygląd oraz wygoda użytkowania.  Za wyborem stolarki aluminiowej przemawia jej wytrzymałość i odporność na zmieniające się warunki atmosferyczne. Warta podkreślenia jest również jej wszechstronność – z profili aluminiowych można tworzyć drzwi, okna, fasady, ścianki działowe, witryny, zabudowy oraz wiele innych konstrukcji. Jedynym ograniczeniem są tu granice wyobraźni. Nic zatem dziwnego, że zabudowa z aluminium jest tak chętnie wybierana nie tylko przy urządzaniu domów czy mieszkań, ale też sklepów, galerii handlowych oraz obiektów użyteczności publicznej. 

 

Uwzględniając najnowsze trendy w budownictwie, rozpoczęliśmy produkcję specjalnych okien dla budownictwa pasywnego. Domy i budynki pasywne  to nowy standard, zakładający niskie zapotrzebowanie na energię połączone z komfortem cieplnym mieszkańców i użytkowników. W budownictwie pasywnym wykorzystywane są innowacyjne technologie i odnawialne źródła energii.

 

Naszą ofertę hurtowej sprzedaży okien PCV, drzwi oraz elementów stolarki aluminiowej kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Poznania, Leszna i całej Wielkopolski.  

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

 

  • Tel.: (61) 44 53 200
  • e-mail:  zamowienia@grobud.pl